• گروه های تئاتر ثبت شده در استان بوشهر

گروه های تئاتر ثبت شده در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

ردیف

نام گروه

سرپرست گروه

اعضای گروه

شهرستان

1

تئاتر تجربی

ارشاد بالف

ارشاد بالف- علی سرخوش- علی روان- میلاد عمویی

بوشهر

2

کلاغ

جواد صداقت

بنت الهدی ابراهیمی- مرتضی قاید پوری- مژگان زیارتی زاده- فاطمه صداقت

بوشهر

3

نجیرم جوان

لقمان بحرانی

قحطبه فخرایی- حسن فولادی- مریم رسولی- فخرالدین قاهری

دیر

4

درخشان

خداداد رضایی

ابوالقاسم موسوی- محمدعلی معبودیان- غلامرضا نوذری- علی احمدی

آبپخش

5

ققنوس

محسن زنده بودی

امین امیدپور- طاهره گل چمن- محمد بشکانی زاده- حسام جمالی

اهرم

6

صدف

کاظم ارجمندنیا

فرهاد فیاض بخش- پریوش یاسمن فرد- قاسم صفاری- فاطمه رضایی

بوشهر

7

گرته

محمدرضا عبداشاهی

مسلم عادل پور- صفدر اسلام دوست- سعیده میربهرسی- ترمه شاه محمدی

بوشهر

8

مشعل

فاطمه بحریاری

محمودرضا فقیه- علی اصغر آزمون- فاضل عاشوری- محمد اشگرف

دشتی

9

هیرو

ابراهیم شاکری

حسن رضایی- محسن حلوایی- جوهر تنگستانی- ماندانا رضوانی

بوشهر

10

شوالیه79

عبدالزهرا محمودی

میثم عابدی- محمدرضا ابراهیمی- حسن قانون- فاطمه شعرانی

دیر

11

سیاوشون

احمد قاسمی

حسین دبیرفلک- وحید امیری- نرجس دهقان- ابراهیم دبستانی- محمود قاسمی

دشتستان

12

استعاذه

عقیل جماعتی

مجتبی حیدری- حسین تمیزی- محمد عسکرپور- رحیم سلیمی

دشتستان

13

مسافر

سپیده حجامی

درنا همتی- حسین جوکاری- زهرا بلورزاده- مارال ایزدبخش

بوشهر

14

ایلیا

محمد مظفری

عبدالرضا محمدی نژاد- عطاءاله فخری فخرآبادی- سیدعبدامناف رئوفی- روح اله پورقصاب

گناوه

15

سایه

مصطفی محمدنژاد

محمد موسوی- رسول رحیمی- بهزاد کریمی- اعظم صداقت جو

گناوه

16

رهپویان

میثم لقمان زاده

میلاد لقمان زاده- آرش بردخونی- هادی زنگنه- محمدرضا اسکندری

دشتستان

17

آمین

حسین زارعی

سعید بهمرد- عبداله دشتی فرد- راضیه زارعی- چهانگیر اژدری

گناوه

18

طیفون

طوبی شیرکانی

حمید زارعی- مهرزاد آل بویه- جعفر عبدالشاهی- نسرین شیخیانی

دشتی

19

آریو

سعید گل چمن

یونس رازقی پور- امین ماندگار- امین رسولی- فرشته جمالی

تنگستان

20

بازیگر

هادی ارشدپور

ابراهیم صمصامی- علی احدی- ابوذر فتحی- معصومه دهقانی

دشتستان

21

چهارصندوق

حسن مختارزاده

حسین مباحات- ابوذر مختارزاده- محسن حیاتی- علیرضا بهرامی

کنگان

22

پایا

اسماعیل شهرستانی

هادی شهرستانی- میثم گزی- محسن ریشهری- عبداله ندیمی بوشهری

بوشهر

23

پرگاس

رضا حجری

ابراهیم راستی- غلامرضا بردستانی- محمدجواد امینی- علی امیری

دیر

24

بهار

حسین بحرانی

عباس کازرونی- بزرگمهر زارع- علی سعادت- زهرا کازرونی

دشتستان

25

آفرینگان

ابوذر مختارزاده

فضل اله عمرانی- زیبا دریا سفر- عبدالحمید شعرانی- علی دیری

دیر

26

ازنو

محمدعلی محب زاده

اردشیر محمودی فر- کورش زنگویی- محمدرضا احمدی- اسماعیل محب زاده

بوشهر

27

صبا

مرتضی بهرامی

حسام الدین ایرانمنش- غلامرضا اقتصادی- رضا حسن پور- بزرگمهر زارع

دشتستان

28

نامیرا

عبدالرضا محمدی نژاد

مریم احمدپور- عطااله فخری فخرآبادی- احمد منصورنژاد- فرزاد طاهری

گناوه

29

خاک

جهانشیر یاراحمدی

حیدر مظفری- فرشید تربیت- زیبا توسلی- کریم شریفی

بوشهر

30

تا او که

مهدی عوض پور

حمید علیزاده- عبدالرحیم کاویانی- فاطمه حسن پور- نعیمه بحرینی مطلق

دشتستان

31

ژان

سام موسایی

نیما رفیعی- لیلا تهمتن زاده- شکیبا بهرامیان- فرشاد رفیعی پور- عبدالحسین ستوده

جم

32

پردیس

لیلا تهمن زاده

سحر حیدری- فاضل یوسفی- حیدر خلیلی- مبین شبیهی- محمد مظفری

جم

*پرونده هشت (8) گروه نمایشی تکمیل و برای صدور مجوز از وزارت خانه ارسال گردید که در سال 1392،پنج (5)گروه مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.