• مقالات

ارتباط دادن اسلام به جنایت و تروریسم، به نفع غرب نیست [سعید الشهابی، القدس العربی (انگلستان)، 21 اوت 2017]
برنامه ای غربی وجود دارد که گاهی آشکار و در اکثر مواقع پنهان است و اسلام را به عنوان پدیده ای فرهنگی و متمدن هدف قرار می دهد تا از گسترش آن در جوامع غربی جلوگیری کند. اقدامات تروریستی، شرایطی مناسب برای پیشبرد این برنامه ایجاد می‌کند و موجب اقدامات خشونت آمیز علیه مسلمانان در جوامع غربی می‌شود.
پس از شارلوت ویل [اکونومیست (انگلستان)، 20 اوت 2017]
از بی لیاقتی آغاز می کنم. دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری اخیر با تمام توان با طبقه سیاسی مبارزه کرد. با وجود این، این هفته وی در ساده ترین آزمون های سیاسی خرابکاری کرد: یافتن راهی برای محکوم کردن نازی ها. ترامپ با سخنان دوپهلو در نخستین نشست مطبوعاتی خود در روز شنبه، آنچه را که لازم بود در روز دوشنبه گفت اما همه کارهای خوب خود را در روز سه شنبه تباه کرد؛ به طور خلاصه برای نخستین بار «فاکس نیوز» و «ماذر جونز» را در انتقاد از خود با هم همراه کرد. با آغاز استعفای جمعی مدیران تجاری از پنل های مشورتی وی، کاخ سفید آن ها را منحل کرد. با وجود این ترامپ پشتیبانی دیوید دوک، از سران کوکلوس کلان، را به دست آورد.
رزمایش نظامی آمریکا و کره جنوبی از روز بیست و یکم ماه جاری [ماکینو آی هاکو، آساهی (ژاپن)، 20 اوت 2017]
ارتش آمریکا و کره جنوبی رزمایش مشترک سالانه آمریکا و کره جنوبی موسوم به « نگهبان آزادی اولچی »‌ ( UFG )‌ که به منظور آمادگی برای حالت اضطراری در شبه جزیره کره صورت می گیرد ، از روز بیست و یکم تا روز سی و یکم ماه جاری در نقاط مختلف کره جنوبی انجام خواهد شد. تمرکز اصلی این رزمایش بر اساس سناریو حالت اضطرار خواهد بود که با استفاده از کامپیوتر بر روی نقشه روی میز پیاده شده است. بر اساس گزارش منابع نظامی ، طرح عملیات نظامی جدید موسوم به طرح « 5015 »‌ از دو سال قبل در رزمایش « نگهبان آزادی اولچی » ‌شروع شده و بر خلاف طرح های گذشته هدف آن سرنگونی نظام کره شمالی است.
جهان در شصت و چهارمین سالگرد کودتای مورد حمایت غرب در ایران هنوز این رویداد را به خاطر دارد [آندره ولنچک، گلوبال ریسرچ (کانادا)، 20 اوت 2017]
مردم و رهبری ایران هنوز هم این رویداد را کاملاً به خاطر دارند. کشوری که چنان دچار لطمه شد و صدها هزار نفر از دختران و پسران خود را دربرابر امپریالیسم، بازی های ژئوپلیتک و حرص و آز آشکار غرب از دست داد، اکنون یک پارچه و قدرتمند ایستاده است و نمی خواهد تسلیم شود یا حتی تغییر عقیده دهد. ایران خواستار پیشرفت است و رو به جلو حرکت می کند، ولی مطابق با میل خود و در جهت منافع مردم خود .
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... »
۱۰۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۲۵۰