• مقالات

اعلان جنگ علیه ایران برای از بین بردن آرمان ملت فلسطین [بسام ابوشریف، الاخبار (لبنان)، 19 جولای 2017]
از آنجا که ایران کشوری قدرتمند است که از حق فلسطینی ها دفاع و با تروریسم دولتی اسرائیل علیه کودکان و زنان و سالمندان فلسطینی مخالفت می کند، طبق تعریف ترامپ سردمدار تروریسم و بزرگترین خطر برای متحد و دست پرورده آمریکا یعنی اسرائیل است. به همین علت بود که رئیس ستاد ارتش اسرائیل گفت حضور ایران در سوریه خطرناک‌تر از حضور داعش است و مقابله با ایران - نه داعش - باید اولویت اصلی باشد.
ایران از نزدیک همانطور است که در سیاست خارجی این کشور مشاهده می کنیم [معن حمیه، البناء (لبنان)، 19 جولای 2017]
ایران از نزدیک همانی است که تصویر آن را از طریق سیاست خارجی این کشور می بینیم کشوری که دمکراسی بر آن سیطره دارد و از طریق گفتگو برای روابط همکاری با همسایگان خود بر اساس اصل منافع مشترک تلاش می کند.
اعمال فشار امریکا علیه ایران رسمیت پیدا کرد [ایگور سوبوتین، نزاویسمایا گازتا (روسیه)، 19 جولای 2017]
در دولت رئیس جمهور امریکا اذعان دارند که ایران شرایط توافق هسته ای منعقده در سال 2015 میلادی، با میانجی گری «گروه 1+5» بین المللی را اجرا می کند. در این میان، اشاره کرده اند که اقدامات تهران پاسخ گوی روح این توافق نیست. طرح های کاخ سفید - نه فقط تشدید کنترل بر اجرای این توافق، بلکه اعمال تحریم های جدید علیه تهران (به خاطر اقداماتش در سوریه و آزمایش موشک های بالستیک) را شامل می شود. فعلا، واشنگتن از لغو این توافق سخنی نمی گوید.
ترامپ و معمای ایران [آلبرتو نگری، ایل سوله 24 اوره (ایتالیا)، 18 جولای 2017]
چه کسی توافق هسته ای سال 2015 را نقض می کند: واشنگتن یا تهران؟ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بعد از آنکه سیاست خارجی خود را با جبهۀ سعودی- سنی و اسرائیلی علیه ایران تنظیم نمود، با بی میلی به کنگرۀ آمریکا گواهی نمود که جمهوری اسلامی آیت الله ها به طور فنی مفاد توافقی را که دولت اوباما خواستار آن شده بود، رعایت می کند
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... »
۱۰۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۲۵۰