جشنواره ها و نمایشگا ها

هفتمین جشنواره رضوی

هفتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی در بوشهر آغاز شد.
هفتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی با حضور ٦٢ شرکت کننده از کل استان برگزار شد.

به گزارش بنیاد بین اللمای امام رضا (ع) نمایندگی استان بوشهر، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آیین افتتاح هفتمین جشنواره استانی مشاعره رضوی ضمن گرامی داشت میلاد حضرت معصومه (ص) و روز دختر و همچنین میلاد امام رضا(ع) گفت: مشاعره رضوی در تثبیت اخلاق، رفتار و منش ما در جامعه می تواند به نوعی الگو پذیری از ائمه باشد ، همان گونه که شما دانش آموزان عزیز این را پذیرفته اید و ما بسیار خرسندیم که شما با روحیه باز و حجاب بسیار زیبا خود در این جلسه اخلاص خود را به این امام بزرگوار نشان داده اید.

ماحوزی افزود: همان گونه که مستحضرید استان بوشهر امروز میزبان هفتمین جشنواره مشاعره رضوی در استان است که با حضور ٦٢ شرکت کننده برگزار می گردد و مشاعره کنندگان با یکدیگر به مشاعره می پردازند و در نهایت منتخبین پس از رقابت با یکدیگر به جشنواره ملی مشاعره رضوی که در تاریخ ٢٠ مرداد ماه برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد.

دبیر اجرائی هفتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی رضوی گفت : از کلیه ادارات به خصوص آموزش و پرورش استان که در اطلاع رسانی به دانش آموزان سطح استان نهایت همکاری را با این اداره کل داشتند، کمال تشکر را دارم و امیدواریم در سایه توجهات حضرت حق تعالی در این اتفاق بزرگ دینی فرهنگی سربلند بیرون آیم.

ماحوزی اضافه کرد: به واسطه داشتن پتانسیل های بسیار خوبی که در بین دانش آموزان هم استانی ما وجود داشت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این امکان را فراهم آورد تا دانش آموزان از کل استان که علاقمند به شرکت در این جشنواره هستند، بتوانند با هنرنمایی زیبای خود در این جشنواره با یکدیگر به رقابت بپردازند .

ماحوزی خاطرنشان کرد: هفتمین جشنواره استانی مشاعره رضوی از سری برنامه های فرهنگی یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی است که امسال نیز همچون سال های گذشته با استقبال خوبی صورت گرفته است.