• پرسش های متداول

سئوالات متدوال

1.     برای دریافت مجوز کانون آگهی و تبلیغات ، کارت خبرنگاری ، نشریه چاپی یا الکترونیک ، موسسه فرهنگی و هنری یا قرآنی ، مسابقات فرهنگی ، بیمه پدید آورندگان و هنرمندان  به کجا مراجعه کنم ؟

پاسخ : صدور این قبیل مجوزها در حیطه وظایف معاونت فرهنگی این اداره کل تعریف شده است . می توانید با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی این اداره کل که لینک آن در صفحه اصلی این پایگاه قراردارد و منوی سمت راست (مجوزهای فرهنگی هنری)یا تماس با شماره تلفن های مندرج در منوی (تماس با ما) ؛ اطلاعات بیشتر را کسب نمایید 

 2. برای دریافت مجوز آموزشگاه های هنری ، سینمایی ، تئاتر ، موسیقی ، گریم و... یا دریافت کارت صلاحیت تدریس در رشته های هنری چه مراحلی را باید طی کنم ؟

 پاسخ : صدور این قبیل مجوزها در حیطه وظایف اداره هنری این اداره کل تعریف شده است . می توانید با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی این اداره کل که لینک آن در صفحه اصلی این پایگاه قراردارد و یا منوی سمت راست (مجوزهای فرهنگی هنری)تماس با شماره تلفن های مندرج در منوی (تماس با ما) ؛ اطلاعات بیشتر را کسب نمایید .

 3.  برای پیگیری و دریافت مجوزهای رسانه های دیجیتال (نرم افزار ، تلفن همراه ، بازی های رایانه ای ، پایگاه  های اینترنتی و... ) به کجا مراجعه کنم ؟

پاسخ:صدور این قبیل مجوزها در حیطه اداره امور سینمایی است، می توانید با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی این اداره کل که لینک آن در صفحه اصلی این پایگاه قراردارد و یا تماس با شماره تلفن های مندرج در منوی (تماس با ما) ؛ اطلاعات بیشتر را کسب نمایید .

 

 4. چگونه از نمایشگاه ها و جشنواره های فرهنگی و هنری مطلع شوم ؟

پاسخ:در صفحه اول این پایگاه فراخوان و پوسترهای برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها را خواهید دید . 

5.نتایج مسابقات فرهنگی هنری را کجا می توانم مشاهده نمایم؟

پاسخ:در منوی اصلی (عمودی) سمت چپ تحت عنوان نتایج مسابقات فرهنگی هنری می توانید نتایج مسابقات را ببینید.

6.دانلود کتاب خورشید خراسان جهت مشاعره رضوی  را از کجای سایت باید انجام دهم؟

پاسخ:در منوی اصلی(منوی عمودی)- مراجعه به منوی دبیرخانه مشاعره رضوی

7.در کدام قسمت سایت می توانم مشکلات خود را در میان بگذارم؟

پاسخ:منوی سمت چپ- طرح تکریم ارباب رجوع

8.در کدام قسمت سایت می توانم انتقادات وپیشنهادات خود را مطرح نمایم؟

پاسخ:منوی سمت چپ-کادر ابزار

9.در کدام قسمت سایت می توانم ایده و نواوری خود را ارائه نمایم؟

پاسخ:منوی اصلی(منوی عمودی سمت راست)- منوی ایده های فرهنگی هنری