گزارش ویژه برنامه های نوروزی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان در عید 1392

همایش نقاشی نوروزی آبگرم اهرم

 

در مورخه 7/1/92 همایش نقاشی نوروزی در منطقه تفریحی و توریستی آبگرم اهرم برگزار شد.

در سومین مسابقه نقاشی نوروزی که با حضور مهمانان نوروزی و توسط انجمن هنرهای تجسمی اهرم در مکان تفریحی سیاحتی آبگرم معدنی این شهر برگزار شد، علاوه بر هنرمندان کودک و نوجوان اهرمی ، مهمانان نوروزی نیزبا حضور خود به هنرنمایی پرداختند. در این مسابقه شرکت کنندگان در بخش های نقاشی و طراحی کودکان،نوجوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند که در پایان از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان و توسط جعفری نسب فرماندار این شهرستان جوایزی به برندگان اهدا گردید.

 

برگزاری نمایشگاه نفاشی هنرمندان تنگستانی در آبگرم اهرم


همزمان با برگزاری همایش نقاشی نوروزی در منطقه تفریحی  و سیاحتی آبگرم اهرم ، نمایشگاهی از آثار هنرمندان تنگستانی نیز در حاشیه این مسابقه برپا گردید.
در این نمایشگاه  که در مورخه 7/1/92 برگزار شد ، تعداد ۲۰ تابلوی نقاشی و طراحی آثار هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی اهرم در معرض دید علاقمندان قرار گرفت که با استقبال بازدید کنندگان همراه بود

 

برگزاري همایش بزرگ نقاشی نوروزی در دلوار تنگستان

درمورخه 10/1/92همایش بزرگ نقاشی نوروزی با حضور مهمانان نوروزی و هنرمندان تجسمی دلوار در پارک ساحلی این شهر برگزار شد.

در این همایش بیش از ۱۰۰ هنرمند شرکت کننده از شهرهای مختلف کشور و نیز برخی از هنرمندان دلواری حضور یافتند.

در پایان این همایش به برگزیدگان و نیز کلیه شرکت کنندگاه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

 

برگزاری مسابقه کتبی روز جمهوری اسلامی

به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی  مسابقه کتبی ویژه این روز توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان برگزار شد.

سوالات تهیه شده این مسابقه از  مورخه 5/1/92 در سطح ادارات و مساجد شهرستان توزیع گردید که با حضور گسترده شرکت کنندگاه همراه بود به 5 نفر از برندگاه به قید قرعه نعادل 50000 تومان بسته های فرهنگی اهدا گردید.