• اخبار

اردیبهشت تئاتر برازجان برگزار شد

اردیبهشت تئاتر برازجان برگزار شد
اردیبهشت تئاتر برازجان با محوریت بزرگداشت استاد عباس زاده پیشکسوت تئاتر، در محل سالن فرهنگ شهر برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان گفت: در این مراسم به فعالیت ها و زحمات این پیشکسوت تازه درگذشته حوزه تئاتر شهر برازجان و شهرستان دشتستان اشاره و یاد و خاطره اش گرامی داشته شد.

محمدحسین زندویان تجلیل از فعالان عرصه تئاتر در دهه هفتاد و تلاشگران انجمن نمایش برازجان در سال ۹۶ را از دیگر موضوع های این مراسم عنوان کرد و افزود: تئاتر دشتستان اگرچه فراز و نشیب هایی داشته ولی همواره در مسیر پیشرفت بوده و هست.

وی پیشرفت ها و موفقیت های کسب شده در عرصه تئاتر شهرستان را مدیون تلاش های دلسوزانه، فعالیت های بی دریغ و راهنمایی های صمیمانه هنرمندان و تلاشگران دهه های مختلف تئاتر در شهرستان از جمله دهه هفتاد که یکی از دوره های درخشان نمایش دشتستان بوده است دانست و بیان کرد: در سال ۹۶ نیز هنرمندان نمایش شهرستان با فعالیت های قابل تدبیر خود عنوان های قابل توجه و ارزشمندی در عرصه های مختلف استانی، منطقه ای و ملی کسب کردند.

زندویان هنر نمایش را هنری گویا برای بیان مسائل و مشکلات جامعه ذکر کرد و اظهار داشت: شهرستان دشتستان و شهر برازجان سابقه ای دیرینه در عرصه نمایش دارد و کسب عنوان های مختلف استانی، منطقه ای و ملی در طی سال های گذشته نشان از توان بالای هنری هنرمندان تئاتر شهرستان دارد.

 وی تأکید بر آموزش و کسب تجربه از هنرمندان پیش کسوت را در تربیت هنرمندان نسل جدید و هموار کردن راه موفقیت و درخشش آن ها در صحنه های مختلف مؤثر دانست و ادامه داد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در این خصوص همکاری و برنامه ریزی خواهد کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان در پایان اظهار امیدواری کرد: در سال ۹۷ نیز شاهد موفقیت ها و حضور موفق گروه های فعال نمایش شهرستان در جشنواره های مختلف استانی و ملی باشیم.

در پایان این مراسم از فعالان تئاتر در دهه هفتاد و تلاشگران انجمن نمایش در سال ٩٦ تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۹:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500