اخبار

مسئول جدید نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دلوار معارفه شد

مسئول جدید نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دلوار معارفه شد
مسئول جدید نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دلوار شهرستان تنگستان با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل، بخشدار و تنی چند از مسئولین معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، بخشدار دلوار در این آیین گفت: هنرمندان بخش دلوار در عرصه های ملی و بین المللی به واسطه جغرافیا و تاریخ غنی این دیار عناوین مختلف کسب کرده اند.

حسن درویشی بیان کرد: با توجه به زیرساختهای ضعیف فرهنگ و هنر در بخش دلوار، هنرمندان با تلاش و کوشش آثار آثار فاخر و ماندگار تولید کرده که جای تقدیر دارد.  

وی با توجه به همراهی و تلاش های مسئول سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دلوار گفت: زحمات سرکار خانم خلیلی در امر ارتقا سطح کیفی فرهنگ و هنر ستودنی است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز گفت: هنرمندان و فرهنگیان بخش دلوار با توجه به سابقه درخشان خود پیشرو در حوزه های فرهنگی هنری بوده اند.

محمدحسین زندویان افزود: مدیر سابق فرهنگ و ارشاد دلوار  در امر ارتقا سطح حوزهای هنری کوشا بوده و در جهت ارتقا اهداف این حوزه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

وی اظهار کرد: مسئول جدید با سابقه ۱۶ ساله و توانایی در تمامی حوزه های هنری و فرهنگی تمام تلاش خود را در همکاری با هنرمندان و ارتقا سطح این مجموعه بکار خواهند برد.

در پایان از زحمات سکینه خلیلی در دوران مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دلوار تقدیر و معصومه بوالخیر به عنوان مسئول جدید معارفه شد.

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید