اخبار

کسب رتبه اول بوشهر در ارسال آثار به مرحله نهایی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی/راهیابی 31 شرکت کننده از استان بوشهر به مرحله نهایی این پویش

کسب رتبه اول بوشهر در ارسال آثار به مرحله نهایی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی/راهیابی 31 شرکت کننده از استان بوشهر به مرحله نهایی این پویش
استان بوشهر با ارسال 205 اثر به دبیرخانه مرکزی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی موفق به کسب رتبه اول در ارسال آثار و راهیابی 31 شرکت کننده از استان بوشهر به مرحله نهایی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد:  افراد راه یافته به مرحله نهایی پویش کتاب خوانی نشاط نوروزی با کتاب سال ۱۴۰۰ مشخص شدند.

آنیتا مظفری بیان داشت:  استان بوشهر با ارسال ۲۰۵ اثر به به دبیرخانه مرکزی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی بیشترین شرکت‌کننده را در این پویش به خود اختصاص داد و موفق به کسب رتبه اول در ارسال آثار و راهیابی 31 شرکت کننده از استان بوشهر به مرحله نهایی پویش کتابخوانی نشاط نوروزی شد.

وی افزود: همچنین از میان شهرهای شرکت‌کننده در این پویش، برازجان از استان بوشهر با ۱۱۷ اثر، بیشترین آثار ارسالی را به دبیرخانه این پویش داشتند.

 

مظفری گفت: پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب در ایام نوروز ۱۴۰۰ برای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و اجرا شد.

 

آنیتا مظفری عنوان کرد: در این پویش از شرکت‌کنندگان خواسته شد کتاب‌هایی که خوانده‌اند را در یک کلیپ ویدئویی کوتاه (تا ۳ دقیقه) معرفی کنند، یا نظرشان را درباره آن بگویند.

 

مظفری اظهار داشت: داوری  مرحله نیمه نهایی این پویش از روز سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه آغاز شد و  آثار رسیده به دبیرخانه با شاخص‌هایی همچون ارتباط با موضوعات پویش،خلاقیت در ارائه، کیفیت ارائه،رعایت زمان‌بندی تعداد بازدیدکنندگان و چرخش در فضاهای مجازی (اصطلاحاً لایک، همرسانی و کامنت)و توجه به مسائل اجتماعی روز کشور داوری و مورد بررسی قرار گرفتند و در پایان ۲۰۱ نفر با نظر هیئت داوران به مرحله نهایی این پویش راه یافتند.

 

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: به  ۴۰ نفر از برگزیدگان این پویش در رده‌های مختلف سنی ۲ تا ۷ سال، ۷ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا جوایزی به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

 

فهرست اسامی افراد راه‌یافته به مرحله نهایی پویش  درسایت شبکه مروجان کتابخوانی به  آدرس http://bookpromotion.ir/ قابل مشاهده است.

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید