اخبار

برگزیدگان بوشهری پویش کتاب‌خوانی نشاط نوروزی با کتاب معرفی شدند

برگزیدگان بوشهری پویش کتاب‌خوانی نشاط نوروزی با کتاب معرفی شدند
برگزیدگان استان بوشهر در پویش کتابخوانی نشاط نوروزی با کتاب در سال 1400 از سوی هیئت داوران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به نقل از ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب، برگزیدگان پویش کتاب‌خوانی نشاط نوروزی با کتاب در سال ۱۴۰۰ با رای هئیت داوران این پویش انتخاب و معرفی شدند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در خصوص داوری این پویش بیان کرد: داوری این پویش در سه مرحله برگزار شد و ۲۰۱ اثر به مرحله نهایی راه یافتند که پس از داوری نهایی  توسط هئیت داوران متشکل از علی کاشفی خوانساری، جعفر توزنده جانی، طیبه شامانی، سجاد جمشیدیان، اسماعیل یزدان پور، کیمیا امینی و محسن شمس‌الدین با ارزیابی آثار رسیده به مرحله نهایی با شاخص‌هایی همچون ارتباط با موضوعات پویش، خلاقیت در ارائه، کیفیت ارائه، رعایت زمان‌بندی، تعداد بازدیدکنندگان و چرخش در فضاهای مجازی (اصطلاحاً لایک، همرسانی و کامنت) و توجه به مسائل اجتماعی روز کشور برگزیدگان نهایی این پویش را معرفی کردند.

آنیتا مظفری عنوان داشت: در این پویش ۹۴۸ اثر از ۲۷ استان با هم رقابت میکردند و استان بوشهر با ۲۰۵ اثرو برازجان از با ۱۱۷ اثر بیشترین شرکت کننده را در این پویش به خود اختصاص دادند.

وی در خصوص  برگزیدگان استان بوشهر در پویش نشاط نوروزی با کتاب در سال ۱۴۰۰، تصریح کرد: امیر عباس آبسالان مقطع متوسطه از شهر جم، امیر احمد دشتیانی نژاد از شهر خورموج مقطع دبستان، مهرسا راستیان از شهر خورموج مقطع دبستان و آیلین شیخی از شهر برازجان مقطع پیش دبستانی برگزیدگان استان بوشهر در این پویش ملی می باشند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پایان ضمن تقدیر از همه شرکت کنندگان هم استانی در این پویش خاطرنشان کرد: کسب عنوان برتر در ارسال آثار در بین استان های کشور و برگزیده شدن آنها را در پویش کتاب‌خوانی نشاط نوروزی با کتاب در سال ۱۴۰۰ به این فعالین حوزه کتاب و کتابخوانی ، خانواده محترم آنها و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این استان تبریک گفته و برای آنها در ادامه مسیر آرزوی موفقیت و سربلندی می نمایم.

علاقه مندان برای مشاهده نفرات برگزیده می ‏توانند به پایگاه شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس http://bookpromotion.ir/ مراجعه کنند.

فهرست برگزیدگان

 

پویش

پویش

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید