اخبار

تشریح برنامه‌های دهه کرامت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی

تشریح برنامه‌های دهه کرامت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی برنامه‌های دهه امامت و کرامت این اداره را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمید زارعی در این ارتباط گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در راستای ترویج فرهنگ رضوی، برنامه های مختلفی را به مناسبت دهه امامت و کرامت از طریق فضای مجازی و میدانی برگزار خواهد کرد.
وی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از همه‌گیری این ویروس، برنامه‌های میدانی این دهه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی خواهند بود.
زارعی با اشاره به اینکه ۱۲ برنامه توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در دهه امامت و کرامت برگزار می‌شود، افزود: تقدیر از هشت دختر نمونه‌ی هنرمند و فرهنگی شهرستان، تقدیر از هنرمند و فرهنگی فعال در کادر درمان و سلامت، جشن تکلیف هشت نفر از دختران باشگاه‌های کتابخوانی شهرستان، جشن میلاد کریمه اهل بیت، حضور خدام امام رضا (ع) در مساجد شهرستان، قرائت صلوات خاصه امام رضا در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همزمان با میلاد امام، قرائت زیارت امین‌الله، مسابقه فرهنگی نامه‌ای به ضامن آهو، توزیع بسته‌های ارزاق، جشن میلاد امام رضا (ع) در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، توزیع بسته‌های فرهنگی در سطح شهرستان و ایستگاه نقاشی کرامت ویژه کودکان از برنامه‌های فرهنگی و هنری این اداره هستند.
زارعی ادامه داد: دهه امامت و کرامت یکی از مناسبت‌های مذهبی می‌باشد که به لحاظ وجود حرم این خواهر و برادر در کشور ما، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی خاطرنشان کرد: این اداره به عنوان متولی فرهنگ در جامعه وظیفه خود می‌داند که برنامه‌های مختلف و متنوع را در مناسبت‌های ملی و مذهبی برگزار کند.

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید