اخبار

نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از اقدامات ماندگار معاونت قرآن و عترت / این گام اول بود

نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از اقدامات ماندگار معاونت قرآن و عترت / این گام اول بود
در دوازدهمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت، نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در سال 1400 گزارش و آسیب شناسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در دوازدهمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که با حضور مدیران و مسئولین اجرایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد، عبدالهادی فقهی زاده گزارش اجمالی از طرح برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ارائه داد و گفت :

برای برگزاری این نمایشگاه طرح مطالعاتی مفصلی تهیه کردیم و از تجربیات تمام کسانی که در سال های گذشته در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فعالیت داشتند؛ بهره گرفتیم و پس از کارشناسی های متعدد این رویداد مهم را در دو بخش فروشگاهی و محتوایی برگزار کردیم .

 فقهی زاده گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم کشور از اقدامات ماندگار معاونت قرآن و عترت خواهد بود و برگزاری آن در سال های آتی تعارضی با نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ندارد و امیدواریم که به موازات آن، همه ساله امکان برگزاری آن نیز فراهم گردد .  

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی افزود: آسیب شناسی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم می بایستی به یک تجربه سازنده منجر شود و پیش بینی ما این است که این اقدام بایسته در سال های بعد استمرار داشته باشد .

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی در خاتمه به مسئولین اجرایی نمایشگاه یادآور شد: هزینه های این نمایشگاه در دسته بندی های روشن اعلام و شفاف سازی شود؛ همچنین گزارش ها را منتشر و نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم را حتما تجربه نگاری کنیم و مستندات این تجربیات را جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهیم. این گام اول بود؛ ان شاء الله با برنامه ریزی های مدون و آسیب شناسانه برای دوره های بعدی زمینه سازی موثری به وجود آید .

 
۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید