اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر طی پیامی سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و روز ازدواج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، در متن پیام فاطمه کرمپور آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اولین روز از ماه ذی الحجه سالروز زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد ، ازدواج فاطمه زهرا (س) و امام علی (ع) ، آسمانی ترین پیوند زمین است و برکت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، عمری به گستردگی آفتاب دارد، هم‌چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.

حضرت فاطمه (س) و امام علی (ع) به عنوان نمونه حقیقی زن و مرد اسلامی که از نخستین یاران صدیق و با وفای پیامبر اکرم حضرت محمدمصطفی(ص) بودند، الگوی راستین زندگی موفق و پرمعنویت زناشویی هستند و روابط آنها بر اساس آموزه های دینی و ارزش های انسانی و اخلاقی بنا نهاد شده و به راستی که زوج های جوان باید در مسیر حرکت این بزرگان قدم گذاشته و زندگی مشترک را نه با انگیزه های مادی، بلکه با هدف داشتن و ساختن مسیری جدید در زندگی آغاز نمایند.

اینجانب به نوبه خود با گرامیداشت و تبریک سالروز مقدس ترین ازدواج هستی ، پیوند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) ؛ برای همه جوانان عزیز این مرز و بوم زندگی توام با سربلندی و سرافرازی در ظل توجهات امام زمان (عج) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند باری تعالی آرزومندم .

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید