اخبار

حل مشکلات خانه مطبوعات بوشهر در دستور کار قرار می‌دهیم

حل مشکلات خانه مطبوعات بوشهر در دستور کار قرار می‌دهیم
استاندار بوشهر با تاکید بر نقش اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف جامعه گفت: حل و فصل مشکلات و نیازهای خانه مطبوعات بوشهر در دستور کار قرار می دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با هیات مدیره خانه مطبوعات بوشهر با قدردانی ازتلاش اهالی مطبوعات بوشهر، رسانه های منتقد و کسانیکه دل در گرو توسعه استان بوشهر دارند اظهار داشت:از همه اهالی مطبوعات چه رسانه هایی که با دولت همراهی کردند و چه منتقدان رسانه های قدردانی می‌شود.

وی بیان کرد: اعتقادمان بر این بود که به سمت طرح دعوا و شکایت از مطبوعات نرویم چرا که معتقدیم بستن مطبوعات هنر نیست.

استاندار بوشهر افزود: حل و فصل مشکلات و نیازهای خانه مطبوعات بوشهر را در دستور کار قرار می دهیم و معاون عمرانی را برای رسیدگی به این نیازمندیها مامور می‌شود.

گراوند خاطر نشان کرد: انتظار است مدیریت شهری در بوشهر حمایت های لازم را از خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر را با قوت انجام دهد.

وی اضافه کرد: نشست ویژه‌ای برای بررسی وضعیت مکان فعالیت خانه مطبوعات بوشهر با اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر و اعضا مربوطه تشکیل می‌شود.

در این نشست اعضا هیات مدیره خانه مطبوعات هم به طرح مسائل و مشکلات اعضا خانه مطبوعات بوشهر از جمله تسهیلات بانکی به خبرنگاران، محل فعالیت خانه مطبوعات، برگزاری آیین ویژه روز خبرنگار و... پرداختند.

۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید