اخبار

برنامه های فرهنگی هنری بوشهر به مناسبت هفته امامت و ولایت تشریح شد

برنامه های فرهنگی هنری بوشهر به مناسبت هفته امامت و ولایت تشریح شد
​مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته امامت و ولایت برنامه های فرهنگی هنری این اداره کل را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عنوان داشت: هفته امامت و ولایت از ۳۰ تیرماه لغایت ۷مرداد ماه برگزار می گردد که این دهه از مهم‌ترین مناسبت‌ های مذهبی شیعیان است و بر همین اساس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برای حفظ و ترویج شعائر اسلامی هرساله با اجرای برنامه های فرهنگی هنری جهت توسعه و ترویج برنامه ها، فعالیت ها و آموزه های امامت و ولایت تلاش می کنند.

فاطمه کرمپور در خصوص برنامه های فرهنگی هنری بوشهر به مناسبت هفته امامت و ولایت بیان کرد:  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت گرامیداست هفته امامت و ولایت اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در قالب مسابقات نقاشی و عکس، ایستگاه صلواتی کتاب ،مسابقه خطبه غدیر، توزیه بسته های فرهنگی، خوانش داستان غدیر ویزه کودک و نوجوان ،اجرای نقالی مجازی با موضوغ داستان غدیر نموده است.

وی افزود: از دیگر برنامه های این هفته برگزاری مسابقه شعر خوانی غدیر،تجلیل و تقدیر از فعالین حوزه غدیر می باشد.

کرمپور تصریح کرد: در دهه امامت و ولایت برنامه‌های متنوعی هم توسط موسسات قرآن و عترت و کانون های فرهنگی و هنری مساجد به صورت مجازی و حضوری با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید