اخبار

پویش مردمی غدیر در دیّر آغاز شد

پویش مردمی غدیر در دیّر آغاز شد
طرح پویش غدیر به مناسبت در پیش بودن عید سعید غدیر خم، روز سه شنبه با هدف آشنایی مردم بویژه جوانان و نوجوانان با این فرهنگ در شهرستان دیّر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، غلامرضا ناطقی پور در آئین رونمایی پویش مردمی غدیر گفت: عید غدیر خم مایه اتحاد مسلمانان جهان و زمینه ساز ظهور منجی بشریت (عج)، عید میثاق با ولایت است.

غلامرضا ناطقی پور افزود: روز غدیر باعث ناامیدی دشمنان و امید و شادی مسلمانان و نشانه استقامت در حفظ اسلام و راه مستقیم رسیدن به کمال انسانی است.‏

وی گفت: طرح فرهنگی معنوی پویش مردمی غدیر در راستای آشنایی جوانان و نوجوانان با فرهنگ غدیر و ولایت و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

در ادامه مدیر اجرایی پویش مردمی غدیر گفت: در این طرح معنوی سه مسابقه کتاب قهرمان غدیر، فیلم کوتاه از بیعت شورانگیز و مسابقه خوانش کلام امیر المومنین از حکمت های نهج البلاغه برگزار می‌شود.

غلامرضا شعرانی افزود: زمان اجرای طرح از اول تا هفتم مرداد ماه خواهد بود و آیین اختتامیه و اهدای جوایز در هشتم مرداد برگزار می شود.

وی گفت: اهدای پنج کارت یک میلیون ریال در هر بخش و هفت جایزه ویژه در مجموع ۱۷ برگزیده خواهد داشت.

مدیر اجرایی پویش مردمی غدیر بیان کرد: هدف از این برنامه آشنایی مردم بویژه جوانان و نوجوانان با فرهنگ غدیر، کتاب رایگان و فرهنگ مطالعه است.

۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید