اخبار

مسابقه کتابخوانی بزرگ خطبه غدیر در جم

مسابقه کتابخوانی بزرگ خطبه غدیر در جم
همزمان با آغاز دهه ولایت و امامت، مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر در جم برگزار
می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، همزمان با آغاز دهه ولایت و امامت، مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع خطبه غدیر از سوی کانون فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج) شهر بهارستان برگزار میشود.

مسئول کانون فرهنگی و هنری صاحب الزمان(عج) شهر بهارستان گفت: به منظور آشنایی مردم و به خصوص جوانان و نوجوان با مفاد ارزشمند خطبه غدیر و نیز در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، در دهه ولایت و امامت که از عید قربان آغاز و تا عید غدیر ادامه خواهد داشت، مسابقه کتابخوانی با موضوع خطبه غدیر از وس این کانون برگزار خواهد شد.

احمد جوهر در ادامه افزود: علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وبلاگ 12sahebzaman.blog.ir و یا با مراجعه به کانال http://eitaa.com/saheb8901 در اپلیکیشن ایتا نسبت به دانلود فایل کتاب خطبه غدیر  و مطالعه آن جهت آمادگی شرکت در این مسابقه اقدام نمایند.

وی در ادامه افزود: زمان آزمون جمعه یکم مرداد ماه می باشد که شرکت کنندگان میتوانند پاسخ سوالات خود را از طریق      واتس اپ  و ایتا به شماره  09374314867 ارسال نمایند. همچنین اسامی برندگان نیز از طریق وبلاگ و کانال کانون اعلام خواهد شد.

۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید