اخبار

پویش خانوادگی غدیر در دیلم برگزار می شود

پویش خانوادگی غدیر در دیلم برگزار می شود
همزمان با فرا رسیدن دهه امامت و ولایت پویش خانوادگی با موضوع غدیر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیلم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک  این اعیاد خجسته در این ارتباط گفت: این ایام فرصتی مناسب برای آشنایی نسل جوان و نوجوان با واقعه غدیر و شخصیت امام علی(ع) است.

 زهره محنایی  هدف از انجام برنامه های فرهنگی تبلیغی با بهره مندی از فضای مجازی را تبیین ارزش ها در جامعه عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط ویروس منحوس کرونا برنامه های فرهنگی هنری نقش بسزایی در جهت تبلیغ و اطلاع رسانی احیای صحیح فرهنگ غدیر را در جامعه به دنبال دارد.

وی هدف از برگزاری این پویش خانوادگی را در شهرستان دیلم آشنایی کودکان و نوجوانان با موضوع غدیر و گرامیداشت دهه امامت و ولایت دانست و اظهار داشت: باید از زندگی ایشان الگوهای رفتاری و گفتاری استخراج کرده و این الگوها را در جامعه ترویج دهیم.  

محنایی با اشاره به اینکه این برنامه با همکاری بنیاد بین المللی غدیر شهرستان دیلم در راستای گرامیداشت دهه امامت و ولایت بصورت مجازی برگزار می شود، بیان داشت : علاقمندان جهت شرکت دراین پویش بزرگ عید غدیر می توانند با ارسال تصاویر از جشن خانوادگی، نصب پرچم، نقاشی، شعرخوانی، دکلمه خوانی، قصه گویی، کتابخوانی به شماره تلفن ۰۹۱۷۲۴۱۰۰۴۸ دراین برنامه فرهنگی هنری ومذهبی شرکت نمایند.

 
۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید