اخبار

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان خبر داد :

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در اعیاد قربان تا غدیر

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در اعیاد قربان تا غدیر
محمد برکت اظهار کرد: این اداره با همکاری بخش های فرهنگی هنری و مذهبی شهرستان آبادان و اروندکنار ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و دفتر امام جمعه محترم آبادان برنامه های متنوعی را در ایام عید قربان تا عید غدیر تدارک دیده است که این برنامه ها با هدف شناخته شدن غدیر طراحی شده اند و شامل موارد ذیل می باشند .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان ضمن تبریک ایام اعیاد امامت و ولایت ، برنامه‌های فرهنگی، هنری این اداره  را در شهرستان آبادان  اعلام کرد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ، محمد برکت اظهار کرد: این اداره با همکاری بخش های فرهنگی هنری و مذهبی شهرستان آبادان و اروندکنار ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و  دفتر امام جمعه محترم آبادان برنامه های متنوعی را در ایام عید قربان تا عید غدیر تدارك دیده است که این برنامه ها با هدف شناخته شدن غدیر طراحی شده اند و شامل موارد ذیل می باشند .

برگزاری نمایشگاه گروهی نقاشی کودکان بصورت مجازی

این نمایشگاه مجازی آثاری از هنرجویان 4 تا 11 سال آموزشگاه هنرهای تجسمی هفت رنگ شهرستان آبادان می باشد .

برگزاری مسابقه نقاشی از عید تا عید

 مسابقه نقاشی " عید تا عید" به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط آموزشگاه و مرکز مهارت آموزی نقطه شهرستان آبادان برگزار می گردد .علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا 15 مرداد ماه جاری آثار خود را به سر شماره 09330767300  (واتساپ  ) ارسال فرمایند.

برگزاری مسابقه شعر به زبان های ( فارسی عربی )  از عید تا عید

 مسابقه  شعر " عید تا عید" به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط آموزشگاه و مرکز مهارت آموزی نقطه شهرستان آبادان برگزار می گردد .علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا 15 مرداد ماه جاری آثار خود را به سر شماره 09330767300  (واتساپ  ) ارسال فرمایند.

برگزاری مسابقه داستانک به زبان های ( فارسی عربی )  از عید تا عید

 مسابقه  داستانک " عید تا عید" به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط آموزشگاه و مرکز مهارت آموزی نقطه شهرستان آبادان برگزار می گردد .علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا 15 مرداد ماه جاری آثار خود را به سر شماره 09330767300  (واتساپ  ) ارسال فرمایند.

برگزاری مسابقه مجازی نقاشی دهه امامت و ولایت

به مناسبت دهه امامت و ولایت مسابقه مجازی نقاشی  توسط آموزشگاه هنرهای تجسمی"  راز " شهرستان آبادان برگزار می گردد.

علاقمندان جهت شرکت در مسابقه  می توانند تصویر نقاشی خود را تا تاریخ 15 مردادماه جاری با ذکر مشخصات خود را به  شماره واتساپ 09332785444 ارسال نمایند.

برگزاری مسابقه طراحی پوستر به زبان های ( فارسی عربی )  از عید تا عید

 مسابقه   طراحی پوستر " عید تا عید" به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط آموزشگاه و مرکز مهارت آموزی نقطه شهرستان آبادان برگزار می گردد .علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا 15 مرداد ماه جاری آثار خود را به سر شماره 09330767300  (واتساپ  ) ارسال فرمایند.

برگزاری مسابقه مجازی نقاشی دهه امامت و ولایت

به مناسبت دهه امامت و ولایت مسابقه مجازی نقاشی در دو بخش * امامت و ولایت  * آزاد توسط آموزشگاه هنرهای تجسمی هفت رنگ شهرستان آبادان برگزار می گردد.

علاقمندان جهت شرکت در مسابقه  می توانند تصویر نقاشی خود را با ذکر مشخصات خود به آدرس اینستاگرام @HAFTRANGART یا شماره واتساپ 09379457292 ارسال نمایند.

قابل ذکر است به برگزیدگان هر بخش هدایای ویژه ای اهدا خواهد شد .

پایان پیام./

۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۲۱:۳۸
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید