اخبار

جلسه برنامه ریزی کارگروه تخصصی تربیت مربی طرح ملی بوشهر پایتخت قرآنی ایران ۱۴۰۰ برگزار شد

جلسه برنامه ریزی کارگروه تخصصی تربیت مربی طرح ملی بوشهر پایتخت قرآنی ایران ۱۴۰۰ برگزار شد
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی کارگروه تخصصی تربیت مربی طرح ملی بوشهر پایتخت قرآنی ایران ۱۴۰۰ با حضور رئیس، کارشناسان، فعالین گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و با حضور اساتید و صاحب نظران برجسته قرآنی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، جلسه برنامه ریزی و هماهنگی کارگروه تخصصی تربیت مربی طرح ملی بوشهر پایتخت قرآنی ایران ۱۴۰۰ با حضور رئیس، کارشناسان و فعالین گروه قرآن و عترت بادستور کار جلسه برنامه ریزی تدوین برنامه های عملیاتی و اجرایی کارگاه های آموزشی تربیت مربی در شهرستان ها و دوره تربیت مدرس و تربیت داوری در مرکز استان در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

بررسی و اعلام نظر کارشناسانه و اعلام تعیین ضوابط و شرایط متقاضیان شرکت در دوره های تربیت مربی مدارس و داوری قرآن کریم در شهرستان‌ها و مرکز استان توسط اعضا تا پایان هفته جاری وبرگزاری دوره تربیت مربی در شهرستان های استان و کارگاه آموزشی تربیت مدرس و تربیت داوری به صورت متمرکز در مرکز استان از مصوبات این جلسه می باشد.

همچنینمقرر گردید در جلسه آینده موارد ذیل پس از بررسی به تصویب برسد:

1-تعیین سهمیه هر شهرستان و تعداد حداقلی و حداکثری به تفکیک خانم و آقا جهت شرکت در کارگاه آموزشی تربیت مربی مدرس و تربیت داوری

2-تعیین سطح بندی دوره ها اعم از عمومی و تخصصی بودن دوره یا فراگیر و اعلام فراخوان عمومی دوره ها

3- تعیین مدت زمان دوره

4- تعیین مدرسین دوره

5- مشخص شدن مجری طرح در شهرستان ها و مرکز استان و تعیین اساتید و مدرسین دوره ها در سطوح استانی و کشوری

6- صدور مدرک گواهینامه دوره به صورت مشترک بین دستگاه‌ها و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه همراه با تعهد نامه مشروط از فراگیران در دوره ها مبنی بر جذب و آموزش حداقل۵نفر در منطقه و شهرستان

7- اجرای دوره‌ها طی 5 ماه آینده تا انتهای بهمن ماه سال جاری بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستورالعمل های بهداشتی انجام شود.

8- استمرار دوره های تربیت مربی و ... توسط دستگاه های تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی در طی سنوات آینده هم صورت گیرد.

۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید