اخبار

مهلت ارسال آثار به دومین دوره انتخاب کتاب سال بوشهر تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دومین دوره انتخاب کتاب سال بوشهر تمدید شد
مهلت ارسال آثار به دومین دوره انتخاب کتاب سال استان بوشهر تمدید شد و مولفان، ناشران، مصححان و مترجمان استان بوشهر تا پانزدهم شهریورماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در خصوص تمدید مهلت ارسال آثار به دومین دوره انتخاب کتاب سال استان بوشهر بیان کرد: نظر به استقبال ، پژوهشگران، محققان، مؤلفان، مترجمان و مصححان این استان در ارسال آثار به دبیرخانه این اداره کل و همچنین با توجه به محدودیت های کرونایی و با توجه به تعطیلی هفته  گذشته ، ونیز بنابه درخواست مکرر مولفان و ناشران محترم،  مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین دوره انتخاب کتاب سال استان بوشهر تا 15 شهریورماه سال جاری تمدید شد.

 

آنیتا مظفری بیان کرد: با توجه به انتخاب بوشهر به‌عنوان «نخستین پایتخت قرآنی ایران سال 1400» بخش ویژة این دوره به کتاب‌های «قرآن‌پژوهی» اختصاص دارد. بر این اساس علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند با دریافت و تکمیل کاربرگ مندرج در تارنما، دو نسخه از کتاب‌های خود را در موضوع یادشده که برای نخستین‌بار در سال 1399 انتشار یافته به همراه کاربرگ مربوطه، به دبیرخانه ارسال کنند.

 

وی افزود:  همه مؤلفان، مترجمان و مصححان استان بوشهر می‌توانند آثارشان را که برای نخستین‌بار در سال‌های 1398ـ1399 منتشر شده است، به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

 

مظفری گفت:  شرکت کنندگان در این رویداد فرهنگی، می توانند برای دریافت فرم  ثبت نام  به درگاه الکترونیکی https://boushehr.farhang.gov.ir/ مراجعه کنند.

 

مظفری عنوان کرد:  در بخش استان‌شناسی کتاب‌های داوری می‌شوند که برای نخستین‌بار از ابتدای سال 1394 تا پایان 1399 منتشر شده باشند. کتاب‌هایی که در نخستین دوره کتاب سال استان داوری شده باشند، در صورت ارسال مجدد از چرخة داوری خارج خواهند شد.

 

وی اظهار کرد:  آیین پایانی دومین دوره  انتخاب کتاب سال استان : هفتة پایانی آبان 1400 (همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران) برگزار خواهد شد.

 

نشانی دبیرخانه: بوشهر، میدان قدس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه انتخاب کتاب سال استان بوشهر

 

تلفن: 0773332053

۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید