اخبار

پیام تسلیت معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در پی درگذشت "نگین کتویی زاده"

پیام تسلیت معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در پی درگذشت "نگین کتویی زاده"
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پی درگذشت "نگین کتویی زاده" هنرمند توانمند عرصه هنرهای نمایشی و فعال رادیو پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، متن پیام تسلیت محمدحسین زندویان بدین شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت تاسف برانگیز و نا باورانه فرهیخته هنر دوست و بانوی گرانمایه زنده نام "نگین کتویی زاده" موجبات تالم خاطر اهالی فرهنگ، هنر و اندیشه را فراهم آورد .

این هنرمند فقید، بازیگر تئاتر، مجری، گوینده، نویسنده و تهیه کننده رادیو بوشهر و چهره ای ماندگار در هنر تئاتر استان است که بدون تردید خدمات ارزشمند و نقش آفرینی‌های قابل تحسین وی از یادها فراموش نخواهد شد و فقدانش غمی بر دل اصحاب هنر نشاند و هنرمندان و دوست داران عرصه هنرهای نمایشی را محزون کرد.

نمایش هفته، سراخونه (سرای مهر)، ساعت سلامت و شما بپرسید از جمله برنامه‌های است که وی در دوران کاری خود تهیه‌کنندگی آنها را بر عهده داشته است.

اینجانب با تجلیل از یک عمر خدمات هنری شادروان "نگین کتویی زاده" بویژه تلاش‌های ارزنده و خالصانه و خدمات هنری آن مرحومه، این ضایعه دردناک را به مردم هنردوست استان بوشهر، اصحاب فرهنگ و هنر، دوستداران و خانواده محترم کتویی زاده و زند تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.


۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید