اخبار

فراخوان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر منتشر شد

فراخوان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر منتشر شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از انتشار فراخوان سی و سومین جشنواره تئاتر استان در آبان ماه 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ، محمد حسین زندویان در خصوص انتشار فراخوان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر، بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر با همکاری اداره کل و انجمن هنرهای نمایشی ایران و همراهی و مشارکت گروه های تئاتری، سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر را آبان ماه سال جاری برگزار می کند.

 وی افزود: این جشنواره به منظور ارج نهادن به تلاش های هنرمندان تئاتر استان بوشهر با هدف ارتقا و اعتلای سطح کیفی هنر نمایش و نیز حمایت از تولید و اجرای عموم در سطح این استان برگزار می گردد.

 زندویان در خصوص انتخاب موضوع آثار شرکت در سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر، بیان داشت: موضوع آثار متقاضی شرکت در این جشنواره آزاد می باشد.

 محمد حسین زندویان در ادامه عنوان کرد: با توجه به نام گذاری استان بوشهر به عنوان نخستین پایتخت قرآنی ایران ١٤٠٠، آثاری که به موضوعات و مضامین قرآنی بپردازد به شکل ویژه حمایت می شوند.

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن اشاره به اینکه آثار متقاضیان شرکت در این جشنواره باید صرفا ایرانی باشد، اظهار کرد: آثار اقتباسی نیز به شرط درج کامل اثر مبدأ و ارائه مجوز کتبی نویسنده هنگام ثبت تقاضا، می توانند متفاضی حضور در جشنواره باشند.

 زندویان در ادامه تصریح کرد: گروه های متقاضی می توانند برای ثبت تقاضای خود به دبیرخانه جشنواره واقع در امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر مراجعه نمایند.

وی افزود: گروه های شهرستانی نیز بخاطر شرایط کرونایی موجود می توانند از طریق تماس با کارشناس تئاتر استان تقاضای خود را ثبت کنند.

زندویان در پایان ضمن اشاره به اهمیت موضوع رعایت شیوه نامه های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در خصوص شرایط برگزاری این جشنواره، بیان کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور به دلیل پاندومی کرونا، چگونگی برگزاری جشنواره در آبان ماه ١٤٠٠ با تصمیم گیری شورای سیاست گذاری سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر اعلام می گردد.

گاه شمار جشنواره:

 مهلت ثبت نام در این جشنواره حداکثر تا  پانزدهم مهر ماه ١٤٠٠

  بازبینی آثار متقاضی:

چهارم تا هشتم آبان ماه ١٤٠٠

برگزاری جشنواره:

بیست دوم تا بیست و هفتم آبان ماه ١٤٠٠

نشانی دبیرخانه:

بوشهر، میدان ساعت_ امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر 

تلفن تماس: ٣٣٣٢٠٥٣٨

علاقمندان شرکت در این جشنواره جهت اطلاع بیشتر می توانند در وقت اداری با اردشیر محمودی فر کارشناس تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تماس حاصل فرمایید.

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید