اخبار

ایجاد کتاب‌خانه در هر منطقه باعث رشد و شکوفایی دیگر حوزه‌ها می‌شود

ایجاد کتاب‌خانه در هر منطقه باعث رشد و شکوفایی دیگر حوزه‌ها می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: ایجاد کتاب‌خانه در هر منطقه باعث رشد و شکوفایی دیگر حوزه‌ها می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمید زارعی در دیدار با بخشدار مرکزی شهرستان دشتی جهت تاسیس و راه‌اندازی کتاب‌خانه در روستای محمدآباد، بیان کرد: فرهنگ و هنر مقوله مهم و تاثیرگذار در پیشرفت هر جامعه است که اهمیت به حوزه کتاب‌خوانی این حوزه می‌تواند این مهم را افزایش دهد.
وی با بیان اینکه ایجاد کتاب‌خانه در هر منطقه باعث رشد و شکوفایی دیگر حوزه‌ها می‌شود افزود: راه‌اندازی پایگاه‌های فرهنگی در روستاها می‌تواند زمینه رشد در کودکان و نوجوانان آن مناطق را همانند دیگر شهرهای دارای امکانات فراهم و خلاقیت آنها را در بخش‌های مورد علاقه شکوفا کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از همراهی و همکاری بخشدار مرکزی در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری گذشته تشکر کرد و خواستار نگاه ویژه به راه‌اندازی کتاب‌خانه در روستای محمدآباد شهرستان شد. 
بخشدار مرکزی شهرستان دشتی نیز گفت: کتاب همواره در تاریخ از آغازین روز تا به امروز در زندگی بشر تاثیرگذار بوده و جزء جداناشدنی انسان برای رشد و پیشرفت می‌باشد.
خدیجه ندرتی اظهار کرد: ترویج فرهنگ کتاب‌ و کتاب‌خوانی در جامعه به شیوه‌های مختلف یک امر ضروری است زیرا تحقق این مهم جامعه‌ای پویا را به همراه خواهد داشت. 
وی در پایان حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و هنری را ضروری بیان کرد و افزود: برای راه‌اندازی، افتتاح و تهیه ملزومات کتاب‌خانه روستای محمدآباد جهت افزایش سرانه مطالعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید