اخبار

نتایج آزمون تفسیر سوره نور اعلام شد

نتایج آزمون تفسیر سوره نور اعلام شد
نتایج مسابقه بزرگ تفسیر سوره نور از سری مسابقات بصائر2 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر معاون فرهنگی  ارشاد بوشهر

اسامی 61 نفر از برگزیدان مرحله اول تفسیر سوره نور را به شرح ذیل اعلام کرد.

 

 

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام پدر

شهرستان

امتیاز

1

روشن

حاجیانی

ابراهیم

دشتستان

100

2

مریم 

حسن زاده

حسن

دشتستان

95/50

3

طاهر

دهداری

حیدر

بوشهر

95

4

لیلاسادات

علیپور 

سید محمد حسن

بوشهر

95

5

مریم

علی پور

سید محمد حسین

بوشهر

95

6

آمنه

خشنود

عبدالعلی

بوشهر

92/50

7

سکینه

شیخی

 حسین

دشتستان

92/50

8

علی

مهدوی صغت

غلامحسین

دشتستان

50/92

9

مریم

سلیمی

 حسین

بوشهر

91

10

روح اله

احمد زاده فرد

محمود

دشتستان

90

11

ندا

فضیلی نیا

هدایت

بوشهر

90

12

احمد رضا

تنگستانی

علی

دیلم

90

13

فاطمه

خزایی

عبدالرسول

دشتستان

90

14

مدینه

دشتی

ابول

دشتستان

90

15

فریبا

قربانی

اسماعیل

جم

90

16

صفدر

محمودی

حاجی

دشتی

90

17

علی

فقیه

غلامحسین

بوشهر

88/50

18

نصرت

کامیاب

غلامحسین

بوشهر

88/50

19

مرتضی

زارعی

محمد

بوشهر

88

20

حمداله

عباسی

حسینقلی

دشتستان

88

21

حمیده

فقیه

احمد

دشتی

88

22

طلعت

بحرینی

عبدالحسین

دشتستان

87/50

23

صدیقه

تجرد

داراب

دشتستان

87/50

24

طاهره

حیات داودی

حسن

دشتستان

87/50

25

عبداله

فاتحی

علی

بوشهر

87/50

26

مجید

مرادی

مراد

دشتستان

87/50

27

حلیمه

مغدانی طلب

محمد

دیر

87/50

28

مرضیه

منوچهری

خدابخش

بوشهر

87/50

29

سیده هدیه

هاشمی

سید کاظم

بوشهر

87/50

30

زینب

برازجانی

احمد

دشتستان

87

31

زینب

دهقان

صفر

دشتستان

86

32

صدیقه

رفاهی

احمد

بوشهر

85/50

33

فاطمه

سعیدی

محمد

بوشهر

85/50

34

محبوبه

اعتصامی

محمد

بوشهر

85

35

مریم

بهشتی زاده

مختار

دیر

85

36

علی

پور عسکربرازجانی

مرتضی

دشتستان

85

37

بتول

دبیری

موسی

جم

85

38

لیلا

عطشانی

صمد

بوشهر

85

39

اکرم

فاطمی سالانقوچ

علی رضا

بوشهر

85

40

سید مجتبی

موسوی

سید جواد

دشتستان

85

41

راضیه

یزدان پناه

خداکرم

دشتستان

85

42

محسن

یزدان پناه

یداله

دشتستان

85

43

طیبه

دواری

علیمراد

دشتستان

84/50

44

رضا

صبوحی

خدارحم

بوشهر

84

45

محدثه

سلیمی

حسین

دشتی

50/83

46

فاطمه

غاربی

محمود

بوشهر

83/50

47

صفیه

مساوات

سید علی اصغر

دشتستان

83/50

48

اسماء

ناصری

محمدعلی

دشتستان

83/50

49

مهدی

احمدی

اله کرم

دشتستان

83

50

مکی

در یس زاده

قاسم

دشتستان

83

51

فاطمه

شفیعی

حسین قلی

بوشهر

83

52

نجمه

عوض پور

عوض

تنگستان

83

53

معصومه

مرجانیان

عبدالعباس

بوشهر

83

54

کبری

شکیبامنش

غلامرضا

دشتستان

82/50

55

رقیه

زارعتی ایده لو

خداشکر

بوشهر

82/50

56

فضل اله

دشتی

خضر

دشتستان

82/50

57

محمد

درویشی

قاسم

تنگستان

82/50

58

زینب

دهداری فرد

احمد

دشتی

82/50

59

طیبه

صیادی

اله یار

گناوه

82/50

60

علی

مغدانی

عبدالرحمان

بوشهر

82/50

61

حسین

سلطانی

-

کنگان

82/50

 


یزدان پناه افزود: زمان مکان و چگونگی   مرحله دوم آزمون تا هفته آینده ازطریق سامانه پیام کوتاه و سایت  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید. 

وی یاداور شد:مابقی نفرات جهت آگاهی از نتایج خود به ادارات فرهنگ وارشاد شهرستان محل سکونت مراجعه نمایند.

 



۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید